This is a widget area, so please add widgets here...

MBD 70-100

 

 pdf2
MBD 70-100 Teknik dökümanı indirmek için lütfen tıklayınız.
 
 
 pdf2

MBD 70-100 Genel dökümanı indirmek için lütfen tıklayınız.
 
 
 
MBD 70’in en önemli özelliği cam ünitelerinin uygulama yerinde değil, monoblok olarak fabrikada hazırlanıyor olması. Milimetrik düzgünlükte, temiz ve montaja hazır olan monoblok cam üniteleri, uygulama yerinde alüminyum ve cam kesme, temizleme gibi işlemlere gerek bırakmıyor. Tamamı alüminyum olan gövde profilleri esneme ve deformasyon gibi sorunlar yaratmadan düzgün ve net bir görünüm sağlıyor.
MBD 70 Modüler Bölme Duvar Sistemi’nin tüm konstrüksiyonu ve panelleri ön üretimli olup, kısa sürede ve en temiz biçimde monte ediliyor. İster dolu, ister camlı modüllerle olsun, mekanı ihtiyaca en uygun şekilde düzenliyor. bölme duvar,ofis cam bölme Sisteminin içine yerleştirilebilen jaluziler, özel çalışma hacimleri yaratırken, aynı zamanda mekanlar arası görsel iletişimin devamlılığını da sağlıyor.
Dolu modül panelleri olarak, değişik renk ve dokularda vinil kaplı alçıpan, melamin veya laminat kaplı yonga levha kullanılabilirken, alüminyum profillerde elektrostatik toz boya yöntemi ile tüm RAL renkleri uygulanabiliyor. Kapı modüllerinde kullanılan kanatları laminat yüzeyli olarak üretiliyor, istendiğinde doğal ahşap kaplama seçenekleri de sunulabiliyor.Ofis cam bölme sistemlerinde bir numara olan MBD 70- 100 mimar ve tasarımcıların yaratıcılığında sınır tanımıyor.