This is a widget area, so please add widgets here...

OPENCELL

 

pdf2
Opencell  Genel broşürünü  indirmek için lütfen tıklayınız.
 
Aspen, 2000 yılından bu yana üretimini gerçekleştirdiği, Integra Metal Asma Tavan Sistemleri’ne, Petek Asma Tavan çeşitlerini ekleyerek “Integra Open Cell”, markasını Türk yapı sektörünün hizmetine sunmaktadır.
Integra Metal Asma Tavan Sistemleri ürün grubuna eklenen, “Integra Open Cell” petek asma tavanlar, tavan üstü tesisatın monolitik ve dekoratif bir maske ile örtülmesine yardımcı olarak, asma tavan çözümlerine hem fonksiyonel hem de şık bir alternatif oluşturmaktadır. Petek şeklindeki farklı görüntüsüyle, tasarım özgürlüğü sunarak, alışveriş merkezlerinde, havaalanlarında, süpermarketlerde, ofislerde kolaylıkla uygulanması mümkündür.
Özellikle tavan arkasındaki havanın da ortam sirkülasyonuna katılmasına imkan vererek, alçak tavanlı geniş açıklıkları ferahlatır. Farklı renk, şekil ve petek ebatları sayesinde, aydınlatma sistemleri ile rahatlıkla entegre edilebilir. Işığın doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasına olanak sağlar. Tesisata, gerektiğinde kolaylıkla erişim imkanı sağlama özelliğine sahiptir.